Antakya Palladium açıldı

0
1004

palladiumantakya (1)Yaşamın yeni mozaiği olmayı hedefleyen Palladium Antakya AVM’nin açılış törenine, Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, kentin oda temsilcileri ve kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.
Törende, Palladium’un 5. Yılında, markayı Anadolu’da büyüttüklerini ifade eden Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu “İstanbul Anadolu Yakası’nda 2008 yılında ilki açılan Palladium markasıAntakya’ya taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. 150 milyon dolar tutarındaki bu yatırımı Antakya’ya yapmaktan dolayı son derece mutluyuz.

Palladium Alışveriş Merkezi, Antakya’da yapılan en büyük organize perakende yatırım kentte, yaşamın yeni mozaiği niteliğinde tarihi ve kültürel dokusu açısından Türkiye’nin en güzel şehirlerinden Güneyin incisine kazandıracağı yerli ve yabancı markalar, sosyalleşme alanlarıyla bölgenin devam eden kalkınmasına destek olacağına inanıyoruz. Toplamda 2.000 kişinin üzerinde istihdam sağlayacak Palladium Antakya AVM, halka da sevdikleri ile birlikte huzur, güven ve keyif içerisinde vakit geçirmeleri için fırsat sağlayacaktır” diye konuştu. Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş da, kentin ekonomik, sosyal, kültürel ve tarihi açıdan önemli katkılar sağlayacağına inandığını belirterek, yatırımdan dolayı Tahinci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu’na teşekkür etti. Antakya’nın merkezinde konumlandırılan Palladium Antakya AVM, 40 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. Kentin tarihi dokusuna uygun olarak tasarlanan alışveriş merkezinde, bölgenin iklimine uygun olarak güneşten korunan avlular, Asi Nehrine bakan açık hava terasları ve serbest dolaşılan ortak alanlar yer alıyor. Antakyalıların alışveriş ihtiyaçlarını karşılamanın yanında hem sosyal hem de kültürel aktivitelerin yapılacağı merkezde, kafe, restoran, sinema, çocuk oyun alanı, büyüklere yönelik bowling, bilardo, dart oynanabilecek alanlar bulunuyor. Palladium Antakya AVM, özellikle sergi ve tiyatro gösterileri gibi kültür sanat aktivitelerine yoğunlaşıp, Antakyalılara rahat ve güvenilir bir sosyalleşme alanı yaratmayı hedefliyor. Antakya yerli ve yabancı marka devleri ile modayı, eğlenceyi ve dünya lezzetlerini yeniden keşfediyor.
palladiumantakya (3)Palladium Antakya AVM’de; 125 mağaza ve 1. 100 araç kapasiteli otopark alanı yer alıyor. Yerli ve yabancı dev markaların proje hayata geçmeden kısa süre içerisinde kiralamalarını tamamladığı ve aralarında ilk defa Antakya’da mağaza açacak markaların bulunduğu Palladium Antakya AVM’de, açılışa özel etkinlik de başlıyor. Eğlence ve alışverişi aynı potada birleştiren AVM’de, 9-13 Ekim tarihleri arasında gösteri yaptıkları dünyanın birçok ülkesinde büyük beğeni toplayan Fransız renkli kortej ekibi, üç gün boyunca iki kemancı gösteri gerçekleştirirken sekiz kişilik bir ekipten oluşan Canlı Heykel performansı ziyaretçileri ile buluşacak. Minik misafirlerini de unutmayan Palladium Antakya AVM, 12-13 Ekim tarihlerinde de çocukların sevgilisi dünyaca ünlü çizgi film karakteri Pepee’yi ağırlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here