AK PARTİ DÖRTYOL İLÇE TEŞKİLATI YENİ YÖNETİCİLERİ

0
1174

AK Parti Dörtyol İlçe Teş. Ziy (1)

Ak Parti Dörtyol İlçe Yeni Yönetimi Başkan ve üyeleri Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye görev süresinde gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı tebrik ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Dörtyol İlçe Teşkilatının Yeni Başkanı Hasan Özel ziyarette şunları kaydetti; “ Ak Parti Dörtyol İlçe teşkilatımızın yönetim kadrosunu yeniden oluşturmuş bulunmaktayız. Yeni üstlendiğim Dörtyol İlçe Başkanlığı Görevinin verdiği yetki ve sorumlulukla, Antakya Belediyesi Başkanı olarak sizin ve belediyenizin bize ihtiyaç duyduğu her an üzerimize düşen vazifeyi seve seve yapacağımızı belirtmek için buradayız. Antakya Belediyesi yaklaşık altı aylık görev süresinde oldukça başarılı hizmetler yaptı. Bu hizmetlerinizden dolayı Antakya Belediye Başkanı olarak sizi ve bünyenizde bulunan tüm ekibinizi tebrik ediyorum. Antakya Belediye Başkanlığı görevine gelmeden önce yürüttüğünüz Ak Parti İl Başkanlığı görevinizde kurduğumuz dostluğun bu günlere erişmesinden mutluluk duyuyorum. O günlerden bu yana Hatay için çok önemli işler yapacağınıza inancım tamdı. Eminim ki bundan sonraki süreçte Antakya ilçemizi Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri haline getireceksiniz. Şimdiden yolunuz açık olsun.”

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’de; “ Geçmişte dostluk kurduğum büyüklerim olarak gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı büyük mutluluk duydum. Biliyorum ki sizin de geçmişteki mesleki kariyeriniz başarılarla dolu. Milli Eğitim Müdürlüğünde teftiş kurulu başkanlığı ve uzun dönem Milli Eğitim Müdürü Vekilliği yaptınız. Şu an üstlenmiş olduğunuz Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getireceğinizden ve Dörtyol halkımızı kucaklayacağınızdan eminim. Bizler de Belediyecilik görevlerimizi eksiksiz yapıyor olmanın heyecanı içerisindeyiz. Son süreçte gerçekleştirdiğimiz hizmetler vatandaşlarımız tarafından oldukça olumlu karşılandı. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş uygulaması dediğimiz kısaca adı TEOG olan sınava hazırlanan öğrencilerimize bir destek vermek amacıyla ücretsiz kurs açtık. Kayıtları halen sürmekte olan kursumuzun öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlayacağından eminim. Bununla beraber temizlik çalışmalarımız kentimizin hemen her köşesinde eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ancak temizlik yapmak yetmez, aynı zamanda temiz tutmak gerekir. Bu da sevgi meselesidir. Şehrini, mahallesini, sokağını seven herkesin temizlik konusunda duyarlı olduğundan ve çöp çıkartma saatlerimiz olan 20.00 – 22.00 saatlerine riayet ettiklerinden eminim. Tabi tüm bunlar da eğitimin bir parçasıdır. Şehrimize yapılan hizmetleri korumak ve daha da güzelleştirmek eğitimle olur. Bizler de projelerimizle geleceğimiz olan çocuklarımıza eğitimlerini doğru şekilde vererek destek oluyoruz. Antakya’ya hizmet noktasında projelerimizin devamı gelecektir. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor.” şeklinde konuştu.

Sohbet ve karşılıklı fikir alışverişi şeklinde devam eden ziyarete Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanı Hasan Özel’in yanı sıra, Ak Parti Dörtyol İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa İncesu, Ak Parti Dörtyol İlçesi Kanaat Önderlerinden Vehbi İncesu, Ak Parti İl Yönetim Kurulu eski üyesi Mehmet Koçak katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here