HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YENİ FUTBOL SAHASI AÇIYOR

0
1309

Eski  Hali 1

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) tarafından Defne ilçesinde bulunan Sümerler Mahallesi’ne yaptırılan sentetik çim saha 31.10.2014 günü saat 18:00’de açılıyor.

Hatay’ın ve Hataylı gençlerin sportif başarılarına katkıda bulunacak bu tesisin açılışında basın mensupları ile protokol üyeleri de kendi aralarında bir maç yapacak.

Amatör spor ve sporculara büyük önem verdiği herkes tarafından bilinen ve bu önemi takdir edilen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş bu konudaki çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Sümerler Mahallesi Antik çay bahçesi arkasında bulanan metruk alan Başkan Savaş’ın talimatı ile amatör futbol kulüpleri ve gençlerimizin spor yapabileceği tesise dönüştürüldü. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan 35×70 büyüklüğündeki sentetik çim yüzeyli futbol sahası amatör kulüplerimizin antrenmanları ile U-11 ve U-12 kategorilerindeki takımların müsabakaları için hizmet verecek.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Yeni Futbol Sahası (4) Hatay Büyükşehir Belediyesi Yeni Futbol Sahası (2) Hatay Büyükşehir Belediyesi Yeni Futbol Sahası (1) Eski  Hali 2 Eski  Hali 1

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here