Ülker’den “mutlu et, mutlu ol”

0
1304

ülker 2

1944 yılında pötibör bisküvi üretimi ile yola çıkan ve bugün gıda alanında dünyanın sayılı şirketleri arasında yer alan Yıldız Holding’in ilk markası olan Ülker, 70. yaşını Hatay Distribütörü Öksüzler Şirketi’nde kutladı. 70. Yıl pastasının Öksüzler Şirketi’nin emektarı hayırsever işadamı Fahri Öksüz’ün yapması duygulu anların yaşanmasına vesile oldu.

Ürünleriyle 7’den 70’e tüm tüketicilerine mutlu anlar yaşatan Ülker, yeni kampanyası “mutlu et, mutlu ol” sloganı çerçevesinde oluştururken, 70. Yıl Hatay kutlamasına katılan Müşteri İlişkileri ve Kanal Koordinasyon Genel Müdürü Tevfik Arıkan, Ülker adına Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in mesajını okudu.

Kurucusu Sabri Ülker’in ‘Herkesin mutlu bir çocukluk geçirmeye hakkı vardır’ sözünü temel alıp, bu sloganı bir adım daha ileriye taşıyan kampanyanın, tüm Yıldız Holding çalışanlarının da içinde olduğu bir mutluluk hareketine dönüştürmeyi hedeflediklerini mesajında yer veren Murat Ülker, “Değerli çalışma arkadaşlarım, Ülker’imizin 70. Kuruluş yıldönümü hepimize kutlu olsun. Bugün ve her gün mutlu edip mutlu olacağımız bir gün olsun. 70. Yıl önce Eminönü’nde 3-4 kişi ile başladık. 70 yıl sonra sayımız 48 binlere ulaştı ve kocaman bir aile olduk. Kurucularımız sevgili babam Sabri Ülker ve amcam Asım Ülker ile o dönem emeği geçen çalışma arkadaşlarına rahmet diliyor ve bize Ülker’i emanet ettikleri için her birini hepimiz adına bir kez daha şükranla anıyoruz. Sizlere de bizlerle birlik ve ailemizin bir parçası olduğunuz, şirketimi geleceğe hazırladığınız için teşekkür ederim.”

Ülker’in kurucusu Sabri Ülker’in adı geçtiğinde duygulanan işadamı Fahri Öksüz, yarım aşır öncesini hatırlayıp, hüzün ve mutluluğu bir arada yaşadı. Şirketin ortaklarından Zihni ve Adnan Öksüz’ü yanından ayırmayan işadamı Fahri Öksüz; “Sabri Ülker benim çok yakın bir dostumdu. Ülkesine, ailesine ve bizlere çok önemli bir miras bıraktı. Allah’ın rahmeti üzerinde olsun. Mekanı cennet olsun. 70. Yıl hepimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Bir tek pötibör bisküvi üreterek başladıkları işin, 70 yıldır aynı yolda tüketicileri mutlu ederek devam edip, bugün dünyanın üçüncü sırada olduklarını, toplumdan aldıklarını da geri vererek ilerlediklerine ilişkin Murat Ülker’in mesajını ileten Genel Müdür Tevfik Arıkan’ın 70. Yıl kutlamasına, Ülker Hatay Distribütörü Öksüzler Pazarlama Şirketi adına Zihni Öksüz, Adnan Öksüz, Bölge Müdürü Murat Akyüz, Yıldız Holding’e bağlı şirketlerin bayilerinden işadamı Nasır Mirioğlu, Aytaç Çokluk, Bizim Toptan Mağazası Müdürleri ile Bucaklar Gıda’nın temsilcileri katıldı.

70. Yıl pasta kesiminin ardından kutlamaya katılan bayiler ile Ülker çalışanları işadamı Fahri Öksüz’le bol bol anı fotoğrafları çektirdi.

ülker15 ülker5 ülker3 ülker 4 ülker 2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here