Hatay Büyükşehir Belediyesi 630 bin TL’lik ikramiye dağıttı

0
1663

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Büyükşehir Belediye bünyesinde çalışan 518 işçi personele yeni yıl öncesi eğitim yardımı, yakacak yardımı ve 13 yevmiye tutarında toplamda 630 bin TL’lik ikramiyelerini dağıttı.

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatıyla ikramiyeleri ödenen 518 işçi personel yeni yıl öncesinde hak ve alacaklarını aldıkları için duydukları memnuniyeti dile getirdi. Başkan Savaş’ın her zaman çalışanların alın teri kurumadan hak ve alacaklarını zamanında verdiğini söyleyen HBB işçi personelleri, yeni yıl öncesinde kendilerine yapılan eğitim, yakacak yardımı ve 13 yevmiye tutarındaki ikramiyeleri aldıkları için HBB Başkanı Savaş’a teşekkür etti.

Başkan Savaş “Çalışan personelimizin emeği bizim için kutsaldır. Çalışanlarımızın alın teri kurumadan hak ve alacaklarını ödeme konusunda sürekli hassasiyet gösteriyoruz. Hatayımızın her noktasında fedakârca çalışan işçi kardeşlerimizin ellerine, yüreklerine sağlık. Aldıkları ikramiyeleri aileleriyle güle güle harcamalarını diliyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here