Başkan Savaş Ahmet Retip Spor Kulübü Profitness Spor Merkezi’nin Açılışını Gerçekleştirdi

0
1127

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hemşehrilerine hizmet verecek olan Ahmet Retip Spor Kulübü Profitness Spor Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

HBB BAŞKANI SAVAŞ, PROFİTNESS SPOR MERKEZİ’NİN AÇILIŞINI YAPTI (1)

HBB Başkanvekili Serdar Güven ile birlikte sporcu ve sporseverlerin katılımıyla gerçekleşen açılışta kısa bir konuşma yapan Başkan Savaş, açılan spor merkezinin Hatay’a hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Sporun insan hayatında önemli bir yer tutması gerektiğini kaydeden Başkan Savaş, özellikle çocuk yaşlardan itibaren düzenli olarak yapılan spor aktivitelerinin sağlığı korumak ve vücudu zinde tutmak açılarından önemli bir yer tuttuğunu ifade etti.

Açılışın ardından spor merkezini gezen Başkan Savaş, yapılan spor aktiviteleri hakkında spor eğitmeni Ahmet Retip’ten bilgiler aldı.
Profitness Spor Merkezi’nin açılışı onuruna yapılan Kadınlar Bilek Güreşi Şampiyonası’nın startını Spor Eğitmeni Ahmet Retip ile bilek güreşi tutarak veren Başkanı Savaş, şampiyonanın ardından dereceye giren sporculara madalya ve sertifikalarını verdi.

Spor Eğitmeni Ahmet Retip de, göreve geldiğinden beri spora ve sporcuya verdiği katkılardan dolayı Başkan Savaş’a sporcu plaketi takdim ederken, açılışa katılmalarından dolayı Başkan Savaş ve HBB Başkanvekili Güven’e teşekkür etti.

HBB BAŞKANI SAVAŞ, PROFİTNESS SPOR MERKEZİ’NİN AÇILIŞINI YAPTI (6) HBB BAŞKANI SAVAŞ, PROFİTNESS SPOR MERKEZİ’NİN AÇILIŞINI YAPTI (5) HBB BAŞKANI SAVAŞ, PROFİTNESS SPOR MERKEZİ’NİN AÇILIŞINI YAPTI (3) HBB BAŞKANI SAVAŞ, PROFİTNESS SPOR MERKEZİ’NİN AÇILIŞINI YAPTI (1)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here