Yeni Yapılan Devlet Hastanesine Otobüs Seferleri Başladı

3
9471
Güzergah 2
Güzergah 2

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, yakın zaman önce vatandaşın hizmetine sunulan Yeni Hatay Devlet Hastanesi Hizmet Binası yolunda iki ayrı güzergâhta ulaşım sağlayan 6 adet otobüsü Hatay halkının hizmetine sundu.
HBB ekipleri, vatandaşların sağlık hizmetlerinden kesintisiz yararlanması ve ulaşım sıkıntısı yaşamaması için aşağıda belirlenen güzergâhlarda 31 Ocak 2017 tarihine kadar ve ücretsiz ulaşım imkânı sağlayacak.
Otobüslerin izlediği güzergâhlar şu şekilde olacaktır;
1.Güzergâh: Balıkçılar Çarşısı 103. Sokak’tan hareketle Yavuz Sultan Selim Caddesi- Atatürk Caddesi- Süleyman Demirel Caddesi- Yeni Yapılan Hastane Kavşağı Hastaneye varış.
2.Güzergâh: Reyhanlı Şehitleri Kavşağı’ndan hareketle(HATSU Kavşağı), Mehmet Kafadar Caddesi, Çevre Yolu, Honda Kavşağı, Süleyman Demirel Caddesi, Yeni Yapılan Hastane Kavşağı Hastaneye varış.

3 YORUMLAR

  1. Böyle bir sistem böyle bir saçmalık ve calisma sekli olamaz. Saat 8 de otogar kavşağında 21 numaraya bindim bölge hastanesine gitmek icin. Ama tam 1 saattir yoldayiz. Resmen şehir dışında binip sehir ici tur atıldı. Azami 15dakikalık yol 1 saati askin bitmedi. Sarı otobüslerin gelis saatlerini soruyoruz bilen kimse yok. Sehir merkezindeki lere ayrı otobüs merkez dışındakilere ayrı otobüs tahsis edilse olmuyor mu. Para ayni para. Yolcu ayni yolcu… Belediyecilik anlayışıniz sıfır. Taşımacılık anlayışıniz sıfır. Yazıklar olsun Insanlar hasta 1 saat otobüs yolculuğu ne demek ya her durakta duracak sekilde.

  2. 6 otobus de ne oluyor guzergah dediginiz duraklarda hastalar bayiliyor bekle bekle dolmis yok geldiğinde ise masallahi var hatayi turluyoz hatay büyükşehir belediyesi bir çözüm bulun

  3. Ya böyle rezıllık hiçbir memlekette yok bu ne boyle 55 dk bir otobüs beklenır mi ne yerine koyuyorlar bu vatandaşları bir şey sordugunda veyahut laf soyledıgınde edepsızlıkleri de cabası dilleri pabuç gibi insanlıktan nasıbını almamıs mahluklar vicdan desen sıfır şu şoförleri işe alırken bi kriteriniz olsun günün her saniyesi insanlarla muhattap oluyorlar neticede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz