Kaymakam Tortop Ve Başkan Kimyeci Hz. Aişe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Düzenlediği 15 Temmuz Şehadet Gecesi Programı’na Katıldı

0
476

Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop ve Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hz. Aişe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin hazırladığı 15 Temmuz “Şehadet Gecesi” programına katıldı.
15 Temmuz “Şehadet Gecesi” programına katılan Kaymakam Tortop ve Başkan Kimyeci, 15 Temmuz Gecesi yaşanan hain darbe girişiminin milli birlik ve beraberlikle atlatıldığını dile getirerek 15 Temmuz şehitlerine Allah’tan rahmet, gazilere acil şifalar dilediler. Bu anlamlı programa katılmaktan dolayı memnuniyetlerini belirten Kaymakam Tortop ve Başkan Kimyeci, emeği geçen herkese teşekkür etti.
Programda Hz. Aişe Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri, 15 Temmuz gecesi yaşananlarla ilgili şiirler okudu, videolar yayınladı ve 15 Temmuz gecesini canlandırdı.
Programa Kaymakam Tortop, AK Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Başkan Kimyeci’nin yanı sıra çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here