ONLAR ERDİ MURADINA

0
92

Hatay halkının mutluluğuna katkı sunan ve onların en özel zamanlarında yanlarında olan Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) her yıl geleneksel olarak organize ettiği ‘Toplu Nikâh Töreni’ ile bu yıl da onlarca çiftin dünya evine girmesine vesile oldu.

22 Temmuz Cumartesi günü HATMEK Konferans Salonu’nda gerçekleşen Toplu Nikâh Töreni’ne HBB Başkanvekili Ömer Dolar ile birlikte Genel Sekreter Mehmet Maden, HBB idarecileri ve evlenecek çiftlerin yakını katıldı.

HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi başkanlığının organizesinde gerçekleşen nikâh töreninde dünya evine girecek çiftlerin heyecan ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu. HBB Başkanvekili Ömer Dolar’ın yaş olarak en büyük çiftin nikâhını kıymasıyla mutlu dakikalar başladı.

Kıyılan nikâhların ardından HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın çiftler için hazırladığı hediyeleri Genel Sekreter Mehmet Maden ile birlikte çiftlere takdim eden Başkanvekili Dolar, tüm çiftlere ömür boyu sürecek sağlık, mutluluk ve huzur diledi.

Hayat boyu birlikteliğe adım attıkları bu kıymetli dakikaları sevdikleriyle paylaşan gelin ve damatlar duygu dolu dakikalar yaşadı. Birbirlerine gönülden “Evet” dedikten sonra düğün pastalarını kesen çiftler, ilk danslarını ettikten sonra davul ve zurnanın ritmiyle gönüllerince eğlendi.

Çiftlerin bu özel anlarında onları yalnız bırakmayan HBB ailesi de onların ve ailelerinin bu keyifli anlarına ortak oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here