Narlıca Mahallesi’nde Kapsamlı Temizlik Çalışması

Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Narlıca Mahallesi’nde kapsamlı temizlik ve yıkama çalışmaları gerçekleştirdi.
Antakya Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz Narlıca Mahallesi genelinde kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştirdi. Yürütülen hizmet programı çerçevesinde Narlıca Mahallesi’nde ana arterlerde ve refüjlerde süpürme ve yıkama, tüm cadde ve sokaklarda süpürge ile temizlik, moloz ve hafriyat artıklarının kaldırılması, küçük su arıklarında biriken atıkların temizlenmesi çalışmaları gerçekleştirildi.
Antakya Belediyesi şehrin 95 mahallesinde temizlik çalışmalarına öncelikli önem veriyor. Bu önem doğrultusunda tüm mahallelerde sorumluluk alanımızdaki cadde ve sokaklarda kapsamlı temizlik çalışmaları, moloz ve hafriyat atığı kaldırma, gece ve gündüz yıkama çalışmaları, konteyner tasfiye, dezenfekte çalışmaları devam ediyor. Ayrıca kurumlar arası işbirliği kapsamında okul, ibadethane gibi alanlar ile parklarda temizlik çalışmaları titizlikle ve hızla sürecek.”