Kardeşinle Sevgiyle Paylaş Projesi Yazlık Sezon İle İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Hizmet Vermeye Devam Ediyor

0
46

Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kardeşinle Sevgiyle Paylaş birimi yazlık giyim ürünleri ile Odabaşı Mahallesi Ek Hizmet Binası’ndaki mağazasında ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek vermeye devam ediyor.
Hayırseverler taafından yapılan giyim, oyuncak, ayakkabı, gıda ve ev eşyası yardımları Antakya Belediyesi Kardeşinle Sevgiyle Paylaş birimi aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Veren elin, alan eli görmediği, alan elin mahçubiyet hissetmediği proje kapsamında Antakya Belediyesi ekipleri gerek Odabaşı Mahallesi Ek Hizmet Binası’ndaki mağazasında, gerekse ihtiyaç sahiplerinin bizzat evlerine kadar götürmek suretiyle yardımları teslim ediyor.
Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Odabaşı Mahallesi Ek Hizmet Binası’ndaki proje mağazasına gelen vatandaşlar kişi başına 7 parçalık giyim yardımlarını diledikleri gibi seçerek alma imkânına sahipler. Aynı zamanda mahallelerde tespit edilen ihtiyaç sahiplerine, mobil paylaşım aracı vasıtasıyla iletilen yardımlar zamanında ve güvenilir şekilde teslim ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here