Atatürk Caddesi 3 Gün Süreyle Trafiğe Kapanıyor

0
40

Hatay Büyükşehir Belediyesi, kentin önemli caddelerinden olan Antakya Atatürk Caddesi’nde asfalt serim ve trafik düzenlemesi çalışmalarına başlayacağını duyurdu.
Fen İşleri Dairesi Başkanlığınca yürütülecek çalışmaların 20 Eylül Cuma günü itibariyle başlayacağını ifade eden Büyükşehir yetkilileri, çalışmaların 23 Eylül Pazartesi günü tamamlanacağını ifade etti.
Yapılacak çalışmadan dolayı Atatürk Caddesi, Vali Ürgen Alanı’ndan Kavaslı Katlı Kavşağı’na kadar ve aynı istikamette 20 Eylül Cuma günü saat 19.00’dan 23 Eylül Pazartesi saat 06.00’ya kadar trafiğe kapalı olacak. Ayrıca çalışma boyunca Yavuz Sultan Selim Caddesi’nden ve 4. Sokak’tan Atatürk Caddesi’ne araç girişi olmayacak.
Büyükşehir yetkilileri ayrıca ulaşımın aksamaması adına Atatürk Caddesi’nden gelen araçların Selim Çelenk Sokağı’nı kullanarak Kanatlı Caddesi’ne, devamındaki Türkmenbaşı Caddesi’ne ve Bekir Karabacak Köprüsü’ne kadar tek yön; Bekir Karabacak Köprüsü’nden sonra ise çift yön olarak trafik akışının sağlanabileceğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here