Atso Heyeti Hgc’yi Ziyaret Etti

0
26

7 Aralık’ta gerçekleştirilen HGC 4’üncü Olağan Genel Kurulu sonrasında HGC Başkanlığı görevine seçilen Abdullah Temizyürek’e Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından tebrik ziyareti gerçekleştirildi.
HGC hizmet binasında gerçekleşen ziyarete ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ve ATSO Yönetim Kurulu üyeleri katılırken, HGC yönetimi de ziyarette hazır bulundu.
Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler vererek, ziyaretlerinden dolayı ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Gerçekleştirilen ziyarette kısa bir konuşma gerçekleştiren ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, basın mensuplarının 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutlarken, ATSO çalışmaları ve faaliyetleri hakkında da açıklamalarda bulundu. Çinçin, ayrıca 7 Aralık’ta gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrasında HGC Başkanlığı görevine seçilen Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here