Samandağ Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti

0
305
8
8

Samandağ Belediyesi 2020 Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 4 Şubat 2020 Salı günü saat 14:00’da Samandağ Belediyesi Hizmet Binasında bulunan Toplantı Salonunda gerçekleşti.
Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın başkanlığında gerçekleşen Meclis Toplantısı yoklama ile başladı.
Meclis Toplantısında görüşülerek karara bağlanan Gündem Maddeleri şu şekilde:
1. Bir önceki meclis tutanak özeti görüşülüp oy birliği ile kabul edildi.
2. Belediyemizin Arşiv Müdürlüğünün Görev ve Çalışma Esasları Yönetmeliği görüşülüp oy birliği ile kabul edildi.
3. 5393 sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesine göre görevlendirilen Belediye Başkan Yardımcılarının ücretlerinin Belediye Başkanının aldığı aylık brüt ödeneğin Üçte ikisi oranında ödenek verilmesine oy çokluğu ile kabul edildi.
4. 5393 sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesinin 3. Fıkrasına göre bir adet Tam Zamanlı Sözleşmeli Peyzaj Mimar çalıştırılması ve taban ücret üzerinden Peyzaj Mimar çalıştırılması oy çokluğu ile kabul edildi.
5. Belediyemiz Meclisinin Mart ayında yapacağı toplantının 06.03.2020 Cuma günü saat 14:00’da Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılması oy birliği ile kabul edildi.
Meclis Üyesi Cem Tamimi tarafından Deprem Komisyonu kurulması ile ilgili önerge sunuldu. Komisyonun 5 kişiden oluşması önerisi ve Deprem Komisyonunun üye Taylan Nural, Cem Tamimi, Ender Can, Ali Berrak ve Cemil Ergin oy birliği ile seçildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here