Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Hatay’da

0
193
bakan 3
bakan 3

Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere İlimize geldi.

24 Şubat 2021 Çarşamba günü Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül, Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Serkan Akman, İlçe Belediye Başkanları ve AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal tarafından Hatay Havaalanında karşılandı.

Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül İlk ziyaretini Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Milletvekilleri ve beraberindeki heyet ile birlikte Hatay Adliyesine gerçekleştirdi. Hatay Adliyesinde Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Serkan Akman’ dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Hatay Adliyesi Özel Kalem Müdürlüğü ve Hatay Barosunu da ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

İkinci ziyaretini Hatay Valiliğine gerçekleştiren Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül, Valilik şeref defterini imzalamasının ardından Valilik Makamına geçerek Hatay Valisi Rahmi Doğan’dan Hatay’a yapılan yatırımlar ve yürütülen projeler hakkında bilgi aldı. Hatay Valisi Rahmi Doğan Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül’ü, Tarih boyunca birçok güçlü medeniyete ev sahipliği yapmış, farklı inanışları ve etnik yapıları aynı çatı altında barış ve hoşgörü ile bir arada tutan kadim şehir Hatay’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Hatay’daki son ziyaretini Antakya Belediyesine gerçekleştiren Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Antakya Belediyesi sporcuları ile bir araya gelerek çalışmalarında başarılar diledi.

Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül ilimizde gerçekleştirmiş olduğu ziyaretler sonrası, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve beraberindeki heyet tarafından uğurlanarak hava yolu ile şehrimizden ayrıldı.

bakan 1
bakan 1
bakan 2
bakan 2
bakan 3
bakan 3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here